O mnie

Cześć, Jestem Marcin

POPROWADZĘ CIĘ KROK PO KROKU W TWOJEJ DRODZĘ PO WYMARZONĄ SYLWETKĘ, ZDROWIE ORAZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE!
Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem. Przez lata grałem w piłkę nożną, a teraz trenuję sporty walki. Kariera nie wypaliła, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu znalazłem coś co sprawia mi taką samą frajdę, a mianowicie zostałem trenerem personalnym. Pozwala mi to pomóc Tobie i innym w kwestiach żywienia oraz treningu.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że sport ukształtował mój charakter. Z tego powodu jestem w stanie być konsekwentnym i wytrwałym w dążeniu do obranego celu.

Każdego dnia staram się pracować nad sobą. Nie tylko pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Wstawać rano z uśmiechem na twarzy i spełnieniem wynikającym z tego co robię. Moje umiejętności odnośnie treningu oraz żywienia opieram na masie przeczytanych książęk, ciągłym uczestnictwie w szkoleniach, a także studiom na kierunku Aktywnośći Fizycznej i Żywienia w zdrowiu publicznym.

Droga po marzenia nie zawsze wiedzie po czerwonym dywanie, czasem jest cieżko. Nawet bardzo. Lecz wierzę, że wybrałem odpowiedni kierunek.